Starogard. Przetrzymywał W Mieszkaniu Marihuanę I Amfetaminę

676
Wyświetleń

Przetrzymywał w mieszkaniu marihuanę i amfetaminęStarogardzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście woreczków z amfetaminą i marihuaną. Podejrzany 20-latek trafił do miejscowej komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili wczoraj do swojej jednostki 20-latka, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany, gdy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej funkcjonariusze zapukali do drzwi jednego ze starogardzkich mieszkań.

W trakcie przeszukania mundurowi zabezpieczyli kilkanaście woreczków, w których znajdowało się ponad 15 gramów białego proszku i suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina i marihuana. Narkotyki były schowane w 2 plastikowych pudełkach, które stały na biurku w jednym z przeszukiwanych pokoi.

Mieszkaniec Kociewia został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ