Starogard. Sprawca Zabójstwa W Borzechowie Trafił Do Aresztu. VIDEO

487
Wyświetleń

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Zatrzymany przyznał się do popełnienia zbrodni i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu dożywotnie więzienie.

Do zabójstwa doszło 10 listopada br. w jednym z domów w miejscowości Borzechowo, gdzie znaleziono zwłoki 69-letniego mężczyzny z widocznymi ranami głowy.

Do akcji natychmiast wkroczyli policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu. Jedna z przyjętych wersji zdarzenia wskazywała na zabójstwo. Oględziny mieszkania, zabezpieczone ślady oraz przeprowadzone przez śledczych czynności operacyjne pozwoliły na wytypowanie sprawcy. Policjanci ustalili personalia 40-letniego mieszkańca gminy Zblewo. Mężczyzna został zatrzymany już po kilkunastu godzinach od zdarzenia.

Podczas przesłuchania przyznał się do zbrodni i złożył wyjaśnienia, które potwierdziły wcześniejsze ustalenia śledczych. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił sądowi na jego tymczasowe aresztowanie. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pobytu w więzieniu.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ