Starogard. Straż Miejska W Nowym Budynku

584
Wyświetleń

straz miejska starogard

Starogard Gdański: Od środy 20 stycznia Straż Miejska funkcjonuje w nowym budynku. Nowa siedziba miejskiej straży znajduje się w  bloku przy ul. Mickiewicza 1, w pomieszczeniach. które zostały wyremontowane i przystosowane do pracy strażników. W tym miejscu dawniej mieściła się firma Macbit, a jeszcze wcześniej delikatesy PSS. Strażnicy przenieśli się do nowo wyremontowanych pomieszczeń.

Nowa siedziba Swejście straz miejska starogardtraży znajduje się praktycznie tuż za murem Urzędu Miasta, dlatego mieszkańcy nie powinni mieć problemów z jej odnalezieniem. Co istotne w związku z przeprowadzką Straży Miejskiej do nowego lokalu dane kontaktowe jednostki nie ulegają zmianie.

 

Przeczytaj także: Ulica Kościuszki będzie przebudowana

Wejście znajduje się z boku budynku. Strażnicy mają do swej dyspozycji kilka pomieszczeń oraz dyżurkę, która znajduje się tuż przy wejściu do biura. – To znaczy, że mieszkańcy, zgłaszający drobne interwencje lub kierujący do nas zapytania, zostaną szybko przyjęci i obsłużeni – mówi komendant Jarosław Cysarczyk. Oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą wejść do dalszych pomieszczeń i porozmawiać z konkretnymi funkcjonariuszami.

Będzie wygodniejkomendant strazy miejskiej starogard

Jak tłumaczy komendant – strażnicy początkowo mieli obawy, czy nowe miejsce spełni ich oczekiwania, bo jest trochę mniejsze od tego, które zajmowali do tej pory. Jednakże wszystkie obawy strażników zniknęły w chwili zakończenia przeprowadzki. Po umeblowaniu okazało się, że pomieszczenia są funkcjonalne i tworzą przyjazną do pracy całość, a jej nowi użytkownicy są zadowoleni.

/Wydział Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Starogardzie Gdańskim/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ