Starogard. Ukradł Rower I Został Zatrzymany Przez Policjantów

568
Wyświetleń

starogard ukradł rowerPolicjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież roweru. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych, gdy prowadził ulicą skradziony kilka dni wcześniej jednoślad. Starogardzianin został doprowadzony do miejscowej komendy i usłyszał zarzuty. Odzyskany przez funkcjonariuszy pojazd wrócił już do swojego właściciela. Teraz mężczyzna stanie teraz przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo.

Pod koniec stycznia br. policjanci ze Starogardu Gdańskiego otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru, który był zaparkowany na terenie jednego z miejscowych zakładów pracy. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie oraz ustalili wstępne okoliczności tego zdarzenia. Informacja o kradzieży została również przekazana patrolom w terenie. Wczoraj kilka minut po północy policjanci patrolujący miasto wylegitymowali mężczyznę, który prowadził rower. Jak się okazało był to skradziony kilka dni wcześniej jednoślad.

Przeczytaj także:  Wypadek w Siwiałce i Kleszczewie. Auta uderzyły w drzewa

Mieszkaniec Starogardu Gdańskiego został doprowadzony do miejscowej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że 33-latek miał bezpośredni związek z kradzieżą. Mężczyzna usłyszał w tej sprawie zarzuty, a odzyskany przez mundurowych rower wrócił już do swojego właściciela.
Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ