Wyjątkowy Bal Karnawałowy Dla Najmłodszych.

391
Wyświetleń

bal karnAWAŁOWYStarogard: Ponad 100 maluchów uczestniczyło w wielkim balu przebierańców, który zorganizowało Starogardzkie Centrum Kultury. Impreza odbyła się w niedziele 24 stycznia w sali widowiskowej SCK. Przewodził jej Krzysztof Gdaniec z Grupy imprezowej Forty Degrees.

Punktualnie o godz.  15 w sali widowiskowej SCK pojawiły się przepiękne księżniczki, wróżki, czarodziejki, Indianie, spajdermeni, rycerze, a nawet wampir i św. Mikołaj. Za sprawą śpiewającego wodzireja Krzysztofa Gdańca uczestnicy od samego progu przenieśli się w  zaczarowany świat piratów na wyspę skarbów. Dzieci  chętnie uczestniczyły w konkursach i animacjach, specjalnie na tę okazję przygotowanych. Nie zabrakło też czasu i miejsca na wspólną zabawę z rodzicami i dziadkami.

STF (113)

Przeczytaj także: Starogard. Miasto zakupi 11 ekologicznych autobusów.

Wśród przygotowanych atrakcji były konkursy, animacje, taniec przy muzyce przyjaznej dzieciom oraz poczęstunek. Rodzice z uśmiechem na twarzy przyglądali się swoim pociechom, które nawiązały nowe znajomości i świetnie się bawiły w gronie rówieśników. Starannie przygotowane stroje cieszyły oko i rozbudzały fantazję maluchów. To była naprawę wyjątkowa, pełna przygód niedziela i wspaniale spędzony czas w rodzinnej atmosferze

STF (48)

/Wydział Informacji Społecznej UM Starogard/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ