Starogard. Wypadek Na Jabłowskiej. Bus Zderzył Się Z Ciężarówką.

0
197
Wyświetleń
Reklama

wypadek jabłowskaJedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia busa z ciężarówką. Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Jabłowskiej w Starogardzie Gdańskim. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po południu dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał informację o wypadku drogowym na ulicy Jabłowskiej, gdzie doszło do zderzenia busa z autem ciężarowym. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol drogówki oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowej z technikiem policyjnym. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci do zdarzenia przyczynił się kierowca ciężarówki marki Daimler Chrysler, który w czasie manewru skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa kierowcy nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku volkswagena.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 21-letni kierowca busa. Mężczyzna trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Aby ustalić bliższe okoliczności tego wypadku mundurowi sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ujawnione ślady.

Dodatkowo za spowodowanie wypadku policjanci zatrzymali prawo jazdy 52-letniego kierowcy ciężarówki. Mundurowi wystawili również pokwitowania za zatrzymane dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

803a

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here