Starogard. Wypadek Na Jabłowskiej. Bus Zderzył Się Z Ciężarówką.

651
Wyświetleń

wypadek jabłowskaJedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia busa z ciężarówką. Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Jabłowskiej w Starogardzie Gdańskim. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po południu dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał informację o wypadku drogowym na ulicy Jabłowskiej, gdzie doszło do zderzenia busa z autem ciężarowym. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol drogówki oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowej z technikiem policyjnym. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci do zdarzenia przyczynił się kierowca ciężarówki marki Daimler Chrysler, który w czasie manewru skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa kierowcy nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku volkswagena.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 21-letni kierowca busa. Mężczyzna trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Aby ustalić bliższe okoliczności tego wypadku mundurowi sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ujawnione ślady.

Dodatkowo za spowodowanie wypadku policjanci zatrzymali prawo jazdy 52-letniego kierowcy ciężarówki. Mundurowi wystawili również pokwitowania za zatrzymane dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

803a

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ