Starogard. Zamknięta Część Ulicy Pelplińskiej. Objazd Do Skórcza

917
Wyświetleń

objazd pelplińska

Uwaga kierowcy! Wyjazd na Skórcz tymczasowo zamknięty. Od dzisiaj (5 maja 2016 roku) odcinek drogi wojewódzkiej nr 222 od ronda Solidarność do skrętu w ul. Jabłowską będzie całkowicie wyłączony z  ruchu drogowego.

Kierowcy, jadący od strony Armii Krajowej w kierunku Jabłowa, Pelplina czy Skórcza będą musieli skorzystać z objazdu. Aby wyjechać na drogę wojewódzką będą musieli na rondzie Solidarność zjechać w ulicę Pelplińską w kierunku centrum miasta, a następnie skręcić w ul. Pomorską i Jabłowską. Kierowców nadjeżdżających od strony Jabłowa będzie czekać podobny objazd ulicami Jabłowską, Pomorską i Pelplińską.

Przeczytaj także: New Yorker w Starogardzie Gdańskim!

Utrudnienia są związane z trwającą od początku kwietnia rozbudową  drogi wojewódzkiej nr 222 i 229 na odcinku od Starogardu Gdańskiego przez Jabłowo do węzła autostrady A1. Potrwają najprawdopodobniej do połowy sierpnia.

Plany objazdów:

S-T---P-L-_--0-2-_-1-6_(OST)-28 S-T---P-L-_--0-2-_-1-6_(OST)-282

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ