Starogard. Zatrzymano Kobietę W Salonie Gier. Posiadała Amfetaminę

731
Wyświetleń

amfetamina starogardKryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 25-latkę, która posiadała przy sobie środki odurzające. Kobieta wpadła na gorącym uczynku i dobrowolnie wydała narkotyk policjantom. Mieszkanka Kociewia odpowie teraz za posiadanie amfetaminy. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Starogardzcy Kryminalni zatrzymali 25-latkę, która posiadała przy sobie środki odurzające. Mieszkanka Kociewia wpadła w ręce mundurowych wczoraj kilka minut po godzinie 20:00, gdy funkcjonariusze wkroczyli do jednego z miejscowych salonów gier. Jak się okazało pracownica tego lokalu posiadała w torebce dwa zwitki papierowe z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina.

Kobieta została doprowadzona do starogardzkiej komendy, gdzie spędziła noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj śledczy przedstawią jej zarzuty. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za ten czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ