Starogard. Zatrzymany Za Posiadanie Znacznej Ilości Narkotyków

646
Wyświetleń

narkotyki starogarStarogard Gdański: Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zabezpieczyli pod koniec stycznia w jednym z mieszkań znaczną ilość marihuany i amfetaminy. Policjanci zatrzymali także mężczyznę podejrzaną za posiadanie tych narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzuty a prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny.

Pod koniec ubiegłego tygodnia do policyjnego aresztu trafił 22-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych, którzy wkroczyli do jednego z mieszkań w pobliżu Starogardu Gdańskiego.

Zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o posiadanie środków odurzających.

Przeczytaj także: Policja poszukuje świadków wypadku na ulicy Skarszewskiej

W czasie przeszukania pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 69 gramów białego proszku oraz 111 woreczków strunowych z suszem roślinnym o wadze ponad 128 gramów. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina i marihuana. Narkotyki ukryte były w
reklamówce pod wersalką.

Mieszkaniec powiatu starogardzkiego usłyszał już zarzuty. W miniony piątek prokuratura zastosowała wobec zatrzymanego 22-latka dozór policyjny.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ