Starogard. Znaleziono Telefon Komórkowy I Myjkę Ciśnieniową. Policjanci Szukają Właściciela

589
Wyświetleń

policjalatoPolicjanci poszukują właściciela myjki ciśnieniowej oraz telefonu komórkowego marki Nokia. Odnalezione na terenie Starogardu Gdańskiego przedmioty zostały przekazane funkcjonariuszom przez uczciwych znalazców.

W połowie września br. do starogardzkiej komendy zgłosiła się 56-letnia kobieta, która przyniosła znaleziony w parku miejskim telefon marki Nokia. Uczciwa mieszkanka Starogardu Gdańskiego przekazała go policjantom.

Podobnie zachował się starogardzianin, który oddał w ręce funkcjonariuszy znalezioną przy ulicy Lubichowskiej myjkę ciśnieniową.

Obecnie funkcjonariusze poszukują właścicieli tych przedmiotów. W przypadku, gdy ci nie zostaną ustaleni, odnalezione mienie przekazane zostanie do biura rzeczy znalezionych.

Właściciele tych przedmiotów lub osoby mogące pomóc w ich ustaleniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gd. przy ul. Boh. Getta 2 pod numerem /58/ 737-03-28, kom. 571-335-251.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ