Starogard. Znaleziono Zwłoki Młodej Dziewczyny W Mieszkaniu.

846
Wyświetleń

kpp starogard

Starogard Gdański: W  poniedziałek (21 marca) w jednym z mieszkań przy ul. Sikorskiego w Starogardzie Gd. znaleziono zwłoki 26-letniej dziewczyny. Ciało zostało przetransportowane na sekcję zwłok. 

W poniedziałek nad ranem, około godz. 5.00, znaleziono zwłoki młodej kobiety w mieszkaniu. Niemal natychmiast na miejsce udali się funkcjonariusze ze starogardzkiej komendy policji. Jak informuje nas st, asp. Marcin Kunka z KPP w Starogardzie Gdańskim kilka minut po godzinie 5.00 policjanci zostali  powiadomieni, że w jednym z mieszkań na terenie Starogardu Gd. znaleziono zwłoki 26-letniej kobiety.

Przeczytaj także: Kolejny Lidl w Starogardzie Gdańskim. Zdjęcia

Funkcjonariusze, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, nie stwierdzili udziału osób trzecich. Decyzją prokuratora zwłoki kobiety przetransportowane zostały na sekcję – dodaje rzecznik prasowy KPP Starogard Gd.
Jak dowiedzieliśmy się w Prokuraturze Rejonowej w Starogardzie Gd., na razie zbyt wcześnie na jakiekolwiek ustalenia. Więcej szczegółów poznamy po zakończeniu postępowania.

/KPP Starogard/

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ