Starogardzki Rynek Zmieni Się Już Latem? Miasto Stawia Na Ogródki Letnie

579
Wyświetleń

ogrodki letnieStarogard przygotowuje się do zbliżającego się wielkimi krokami okresu wakacyjnego. Podczas wakacji zmienić ma się także jego centrum – Starogardzki Rynek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił oferentów do składania ofert na obsługę gastronomiczną ogródków letnich na starogardzkim rynku w dniach od 6 lipca do 13 września 2015 r. podczas Cyklicznych Spotkań Plenerowych. OSiR udostępni miejsce sprzedaży oferty gastronomicznej w wymiarze: około 1000 m2 na Rynku

Potencjalnym chętnym OSiR udostępni miejsce sprzedaży oferty gastronomicznej w wymiarze: około 1000 m2 na Rynku Miejskim w Starogardzie Gdańskim do podziału na parcele dla poszczególnych Wykonawców. Każda oferta musi zawierać zapotrzebowanie powierzchni gastronomicznej wyrażonej w metrach kwadratowych. OSiR oczekuje od potencjalnych właścicieli ogórków letnich spełnienia następujących warunków m. in zabezpieczenia miejsc siedzących: ławy lub stoliki wraz parasolami gastronomicznymi. Estetyka stoiska gastronomicznego jak i miejsc siedzących dla klientów powinna komponować się kolorystycznie.

Zobacz też galerię Starogard – Stolica Kociewia

Starogardzki OSiR informuje, że preferuje kolory jasne, w szczególności biały i beżowy. Co ważne taki ogródek powinien być otwarty przez cały czas trwania okresu umowy, czyli od 6 lipca do 13 września br.

A wy jak oceniacie tą propozycje. Zapraszamy do komentowania na naszym profilu na facebooku

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ