Starogardzki Rynek Zmieni Się Już Latem? Miasto Stawia Na Ogródki Letnie

0
153
Wyświetleń
Reklama

ogrodki letnieStarogard przygotowuje się do zbliżającego się wielkimi krokami okresu wakacyjnego. Podczas wakacji zmienić ma się także jego centrum – Starogardzki Rynek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił oferentów do składania ofert na obsługę gastronomiczną ogródków letnich na starogardzkim rynku w dniach od 6 lipca do 13 września 2015 r. podczas Cyklicznych Spotkań Plenerowych. OSiR udostępni miejsce sprzedaży oferty gastronomicznej w wymiarze: około 1000 m2 na Rynku

Potencjalnym chętnym OSiR udostępni miejsce sprzedaży oferty gastronomicznej w wymiarze: około 1000 m2 na Rynku Miejskim w Starogardzie Gdańskim do podziału na parcele dla poszczególnych Wykonawców. Każda oferta musi zawierać zapotrzebowanie powierzchni gastronomicznej wyrażonej w metrach kwadratowych. OSiR oczekuje od potencjalnych właścicieli ogórków letnich spełnienia następujących warunków m. in zabezpieczenia miejsc siedzących: ławy lub stoliki wraz parasolami gastronomicznymi. Estetyka stoiska gastronomicznego jak i miejsc siedzących dla klientów powinna komponować się kolorystycznie.

Zobacz też galerię Starogard – Stolica Kociewia

Starogardzki OSiR informuje, że preferuje kolory jasne, w szczególności biały i beżowy. Co ważne taki ogródek powinien być otwarty przez cały czas trwania okresu umowy, czyli od 6 lipca do 13 września br.

A wy jak oceniacie tą propozycje. Zapraszamy do komentowania na naszym profilu na facebooku

 

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here