Świąteczna Iluminacja W Tczewie. Magiczna Bombka I Choinka Z Rowerów

833
Wyświetleń

iluminacja tczewTczew: Od kilu dni w Tczewie główne ulice są ozdobione i oświetlone świątecznymi ozdobami, które jak co roku nadają miastu i jego ulicom wyjątkowy nastrój. W tym roku mieszkańcy Tczewa zaskoczeni są nowymi ozdobami, które stanęły na placu pomiędzy galerią kociewską a dworcem PKP. 

Mowa tutaj o ozdobach dotąd w grodzie Sambora niespotykanych a mianowicie o bombce, do której można wejść a także o choince z rowerów, która symbolizuje przywiązanie Tczewa do kolarstwa, gdyż kilka lat temu wyścig kolarski Tour de Pologne przejeżdżał przez największe miasto Kociewia.

Ozdoby wzbudziły wśród mieszkańców a także podróżnych osób, które przejazdem są w Tczewie sporo emocji, zwłaszcza w pierwszych dniach obserwowaliśmy jak wiele osób robi sobie pamiątkowe zdjęcia na tle pięknych świątecznych ozdób.

DSC_0023 DSC_0022 DSC_0021 DSC_0014 DSC_0011

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ