Tadeusz Bubka Kandydatem Na Wójta Gminy Tczew

974
Wyświetleń

uczucuwagminatczewfv

Tczew: Wczoraj, 6 października podczas konferencji prasowej Komitet Wyborczy Wyborców Uczciwa Gmina Tczew przedstawił kandydata na wójta oraz radnych gminy Tczew. Kandydatem na wójta z ramienia KWW Uczciwa Gmina Tczew jest Tadeusz Bubka, mgr inż. ogrodnictwa, absolwent SGGW w Warszawie. Mieszkaniec Stanisławia ur. w Tczewie od dzieciństwa związany z gmina Tczew, gdzie prowadzi gospodarstwo rolne.

Kandydata zaprezentował obecny radny Krystian Talliński: ”Decyzja o tym że nie kandyduję na urząd wójta podyktowana jest faktem, iż chcąc dokonać zmian w Gminie należy połączyć wszystkie siły. Ponadto uważam że, Tadeusz Bubka ma największe szanse z pośród wszystkich kandydatów ubiegających się  o fotel wójta Gminy Tczew i będzie z niego dobry i uczciwy gospodarz. Mam nadzieję, że moi wyborcy uszanują podjętą przeze mnie decyzję i oddadzą swój głos na Tadeusza Bubkę”.

Zapytaliśmy Tadeusza Bubkę w jaki sposób zamierza zmienić zarządzanie gminą:  ”Chcę wykorzystać moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na rzecz społeczności naszej gminy, która potrzebuje zdecydowanych kroków, a przede wszystkim uczciwości i zdecydowania w rządzeniu. Deklaruję również, wolę współpracy z każdym, komu zależy na poprawie jakości życia w gminie Tczew, a nasi kandydaci to pracowici ludzie, którzy będą służyć mieszkańcom”.

Red, www.facebook.com/naszekociewie

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ