Taniec Na Rurze Na świeżym Powietrzu? Tak SM Kociewie Dba O Mieszkańców

935
Wyświetleń
Taniec na rurze na świeżym powietrzu
fot. Facebook/Nasz Starogard

Starogard Gdański:  Od kilku dni powstaje profesjonalna siłownia pod chmurką powstaje w Starogardzie Gdańskim na placu przy osiedlu 60-lecia. Do dyspozycji mieszkańców będzie nawet rura do coraz bardziej popularnego ostatnio pole dance.

Na początku roku wielu mieszkańców Gdyni ale także Polski zaskoczyła najmłodsza radna z Gdyni, Marika Domozych, wzbudziła kontrowersje wrzucając do portalu społecznościowego filmik z treningu pole dance. Taniec 20-latki zrobił w sieci furorę, ale zebrał też negatywne komentarze. Radna tłumaczyła jednak, że nagranie miało spopularyzować tę dyscyplinę sportu i zadać kłam powszechnie krążącej opinii.

TANIEC NA RURZE W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

Taniec na rurze uprawia coraz więcej kobiet. To popularny sposób treningu. Teraz spróbować swoich sił będą mogły mieszkanki Starogardu Gdańskiego.

PLAC NA OSIEDLU 60-LECIA O.N.P.

Spółdzielnia Mieszkaniowa “Kociewie” jest w trakcie budowy pierwszej profesjonalnej siłowni zewnętrznej Street Workout Park. Warto dodać, że ten teren zmienia się już od kilku lat. Wcześniej powstała tam siłownia na otwartym powietrzu a także plac zabaw dla dzieci. Plac powstanie na osiedlu 60-lecia Odzyskania Niepodległości Polski. Otwarcie przewidziano na dzień  1 czerwca. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem mieszkanki lub mieszkańcy Starogardu Gdańskiego będą mogli trenować pole dance na świeżym powietrzu.

Zdjęcia z budowy profesjonalnej siłowni zewnętrznej Street Workkout Park w Starogardzie Gdańskim.

Fot. Facebook/ Nasz Starogard
Fot. Facebook/ Nasz Starogard
Fot. Facebook/Nasz Starogard
Fot. Facebook/nasz Starogard
Fot. Facebook/Nasz Starogard
Fot. Facebook/Nasz Starogard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ