Udana Prezentacja Ksiązki Piotra Szubarczyka ''Czerwona Apokalipsa''

759
Wyświetleń

szubarczykwppp

Starogard Gd: W sobotę odbyło się spotkanie oraz prezentacja najnowszej książki Piotra Szubarczyka ..Czerwona Apokalipsa”. Prezentacja odbyła się w restauracji Bachus na ul. Adama Mickiewicza w Starogardzie Gdańskim. Na spotkaniu obecnych było wielu gości nie brakowało również młodzieży. Wśród nich m.in Kandydata na prezydenta Starogardu Gdańskiego Jana Kiliana i Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej Radosława Spychalskiego a także mieszkańców Starogardu i okolic.

Piotr Szubarczyk w sposób ciekawy, dla słuchaczy opowiadał o zbrodniach dokonywanych przez Sowietów oraz Niemców na Polakach w czasach II wojny światowej. Zaznaczył również,że zbrodnie te, były w sposób planowy realizowane. W pełnym porozumieniu, czego dowodem był tajny pakt Ribentrop-Mołotow, już od 1 września aż do końca wojny, Sowieci i Niemcy dokonywali eksterminacji narodu Polskiego.

Książka Piotra Szubarczyka “Czerwona Apokalipsa” przypomina prawdę historyczną i odkłamuje historię. Nawet dziś mamy próby relatywizowania i “wybielania” zbrodni na Polakach ale też innych narodach co wspominał Piotr Szubarczyk.Na koniec spotkania autor książki chętnie odpowiadał na wszystkie pytania zgromadzonych gości.

Spotkanie autorskie miało też takie miłe akcenty jak piękna recytacja wiersza “Czerwona Zaraza” w wykonaniu Agnieszki Wirzby (studentki prawa,członkini Prawa i Sprawiedliwości).

FOTORELACJA:

174 Piotr Szubarczyk - autor książki ''Czerwona Apokalipsa'' Tomasz Cylkowski - współoeganizator spotkania 177 Jan Kilian - kandydat na prezydenta Starogardu Jan Kilian wraz z Darią Kosecką oraz Agnieszką WIrzbą - współorganizatorkami spotkania

Red

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ