Uderzył W Samochód I Jechał Z Narkotykami

980
Wyświetleń

policja

Starogardzcy policjanci zatrzymali 19-latka, który spowodował kolizję z nieoznakowanym radiowozem oraz posiadał przy sobie środki odurzające. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, a jego auto nie posiadało aktualnego ubezpieczenia OC. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i w najbliższym czasie odpowie za popełnione przestępstwo i wykroczenia.

W miniony wtorek wieczorem policjanci patrolujący ulicę Ściegiennego w Starogardzie Gdańskim zauważyli jadącego wężykiem nissana, którego kierowca w trakcie wymijania zaparkowanego radiowozu uderzył lusterkiem w policyjne auto. Sprawca kolizji nie zatrzymał się, a funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim.

W wyniku podjętej interwencji policjanci zatrzymali ten pojazd do kontroli drogowej. Po otworzeniu drzwi nissana mundurowi wyczuli wyraźny zapach konopi indyjskich. Siedzący za kierownicą mężczyzna oświadczył, że zanim ruszył autem palił w nim marihuanę. W czasie przeszukania policjanci znaleźli zwitek z suszem roślinnym, lufkę oraz tzw. młynek do rozdrabniania marihuany. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że 19-latek nie posiada uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał nie miał aktualnego ubezpieczenia OC.

Policjanci ze Starogardu podjęli wobec 19 – latka odpowiednie działania, czytaj o nich na następnej stronie.

1
2
Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ