Na Widok Policjanta Rzucił Narkotyki Na Ziemię I Zaczął Uciekać

962
Wyświetleń
kpp tczew
fot. KPP Tczew

Policjanci zatrzymali 20-latka, który podczas interwencji wyrzucił na ziemię narkotyki i zaczął uciekać. Mieszkaniec Tczewa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyków jest zabronione i może grozić za to kara pozbawienia wolności nawet do trzech lat.

Wczoraj około godziny 22.30 policjanci z prewencji podczas patrolu jednej z ulic w Tczewie zauważyli grupę osób, którzy głośno się zachowywali. Natychmiast mundurowi rozpoczęli interwencję. Funkcjonariusze podczas legitymowania osób zauważyli, że jeden z mężczyzn wyrzucił na ziemię zawiniętą kartkę i zaczął uciekać. Mundurowi zabezpieczyli wyrzucony przedmiot i ruszyli w pościg za uciekającym 20-latkiem. Stróże prawa zatrzymali uciekającego mężczyznę, a po sprawdzeniu zawartości zabezpieczonej kartki znaleźli suszem roślinnym. Wstępne przeprowadzone badanie narkotestem wskazało, że jest to marihuana. Mieszkaniec Tczewa został doprowadzony do policyjnego aresztu.

Policjanci zabezpieczoną substancje przekażą do badania biegłemu, który określi, czy znaleziony susz roślinny jest narkotykiem. Za posiadanie środków odurzających grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

/KPP Tczew/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ