Wiemy Kogo Poprze Prawo I Sprawiedliwość W II Turze Wyborów Na Prezydenta Starogardu

407
Wyświetleń

dddassdsd

Przed nami druga tura wyborów samorządowych. O stanowisko prezydenta miasta podczas II tury ubiega się w Starogardzie  dwóch kandydatów. W szranki wyborczej walki o głosy wyborców staną ponownie Iwona Lewandowska oraz Janusz Stankowiak.

Jan Kilian, lider powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości, który zdobył ponad 3800 głosów w I turze wyborów samorządowych na urząd prezydenta Starogardu wraz z Zarządem Powiatowym PiS wystosował następujący komunikat:

Zarząd Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Starogardzie Gd. w imieniu wszystkich kandydatów z list PiS dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach, a tym którzy na nich głosowali za obywatelską postawę należy się szacunek i podziękowanie.
Ostatnie wydarzenia wokół wyborów po raz kolejny ukazały stan Naszego Państwa zarządzanego już 7 lat przez „koalicję PO-PSL”.
Naszym obywatelskim obowiązkiem jest uczestniczyć w wyborach i dlatego zwracam się z prośbą do moich wyborców o poparcie Pana Janusza Stankowiaka w II turze wyborów, gdyż tylko on jest gwarantem realizacji przynajmniej części naszego programu wyborczego.
Na koniec tego Komunikatu prosimy o kontakt osoby, szczególnie młode, które w czasie kampanii wyborczej sprzyjały Prawu i Sprawiedliwości, chcące kandydować za 4 lata w wyborach samorządowych.
Pamiętajmy wszyscy: zwycięzcy i opozycja, że kampania wyborcza zaczyna się na drugi dzień po ogłoszeniu wyników.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ