Wypadek Na DK-22. Osobówka Wjechała W Tył Busa [ZDJĘCIA]

764
Wyświetleń

wypadek

Czarna Woda: W poniedziałek (13 czerwca) na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Czarna Woda doszło do wypadku drogowego, podczas którego osobowy volkswagen zderzył się z busem, w wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca Passata, policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci z Kalisk wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj kilka minut przed godziną 7:00 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Kamienną Karczmą, a miejscowością Czarna Woda.

Dyżurny, który otrzymał zgłoszenie w tej sprawie natychmiast skierował na miejsce patrol drogówki, funkcjonariuszy z pobliskiego posterunku oraz technika kryminalistyki. Pracujący na miejscu śledczy wstępnie ustalili, że 30-letni kierowca osobowego volkswagena jadąc w kierunku Chojnic uderzył w tył skręcającego w lewo busa. Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Huta Kalna. Droga na tym odcinku była częściowo zablokowana. W celu upłynnienia ruchu mundurowi wprowadzili
ruch wahadłowy.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, przeprowadzili oględziny pojazdu, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczył ślady, które pomogą w odtworzeniu przebiegu zdarzenia. Mieszkaniec powiatu chojnickiego, który kierował volkswagenem trafił do szpitala. Na szczęście kierowca jak i pasażerowie busa nie doznali obrażeń ciała.

Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

Zdjęcia:

Starogard GdaDski - Wypadek 1 Starogard GdaDski - Wypadek 2 Starogard GdaDski - Wypadek 3 Starogard GdaDski - Wypadek 4

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ