Z Kartą Dużej Rodziny Taniej W Medpharmie

687
Wyświetleń

karta dużej rodzinyStarogard: W dniu 4 lutego kolejne przedsiębiorstwo przystąpiło do programu ”Starogardzka Karta Dużej Rodziny”. Zakład Opieki Zdrowotnej „Medpharma” S.A reprezentowany przez Krzysztofa Richerta – dyrektora zrządzającego ZOZ „Medpharma” oraz prokurenta Monikę Kramek podpisali z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem porozumienie w tej sprawie.

Usługi medyczne z 10% zniżką

Dzięki podpisanemu porozumieniu każdy mieszkaniec Starogardu, który posiada Kartę Dużej Rodziny, będzie mógł skorzystać z ulg na prywatne świadczenia medyczne, rehabilitacyjne a także relaksacyjne. W ofercie będzie także zapis uprawniający do otrzymania 10% zniżki na konsultacje u lekarzy specjalistów, diagnostykę laboratoryjną, USG a także na szczepienie przeciw grypie. Zniżka obejmie też świadczenia rehabilitacyjne, na które w Starogardzie czas oczekiwania jest dość znaczny i wielu mieszkańców korzysta z tych usług prywatnie. W związku z podpisanym porozumieniem posiadacze Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny przy zakupie serii 5 zabiegów otrzymają również 10% upust od ceny danego zabiegu. Dodatkowo z 5% zniżki skorzystają rodziny przy wejściu na basen. Zniżka dotyczy również wszystkich zajęć tam organizowanych i obowiązuje zarówno przy wejściu jednorazowym, jak i przy zakupie karnetu na 10 lub 20 wejść.

Z wymienionych powyżej zniżek mieszkańcy mogą korzystać od 4 lutego 2016 r. w placówkach MEDPHARMY  w Nowej Wsi Rzecznej ul. Leśna 1A oraz w Starogardzie Gdańskim przy Al. Jana Pawła II 5.

Dla kogo karty dużej rodziny?

Karta Dużej Rodziny przysługuje wszystkim członkom rodzin wielodzietnych, w których wychowuje się troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do 26. roku życia – gdy dziecko uczy się lub studiuje.

Dodatkowe ulgi dla mieszkańców Starogardu

Warto dodać, że wyłącznie starogardzianie po okazaniu Karty Dużej Rodziny korzystają z ulg lub darmowych wejściówek na wiele imprez i zajęć organizowanych przez jednostki podległe miastu. Do najważniejszych można zaliczyć możliwość bezpłatnego korzystania z lodowiska przy starogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ścianki wspinaczkowej, kortów tenisowych czy basenu w PSP 1. Posiadacze karty mogą robić zakupy w Carrefourze z 10% rabatem, a ostatnio do Programu przystąpił też Miejski Zakład Komunikacji, który dla posiadaczy karty wprowadził 50% rabat na zakup biletów miesięcznych.

Więcej informacji o ulgach i zniżkach dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

W celu uzyskania Karty należy zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy Al. Jana Pawła II 6 z wypełnionym wnioskiem, który można pobrać ze strony MOPS.

Wniosek o otrzymanie Karty Dużej Rodziny

/Wydział Informacji Społecznej UM Starogard/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ