Kociewie. Zaciągnął Kierującej Hamulec Ręczny. Kobieta Uderzyła Autem W Drzewo

5852
Wyświetleń

tczew

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Tczewie na ulicy 30 Stycznia. 40-letni pasażer volkswagena podczas jazdy zaciągnął hamulec ręczny. Kierująca straciła panowanie nad samochodem i uderzyli w drzewo. Kobieta z obrażeniami ciała został przetransportowany do tczewskiego szpitala. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

91

Wczoraj o godzinie 21.45 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Tczewie na ulicy 30 Stycznia. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku jak również przeprowadzili oględziny. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 40-latek – pasażer volkswagena golfa podczas jazdy zaciągnął hamulec ręczny. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem i uderzyli w drzewo.

Czytaj także: Szykuje się paraliż Starogardu?! Zamknięcie tej ulicy zauważy każdy z nas

W skutek tego wypadku 33-latka odniosła obrażenia ciała i została przetransportowany do szpitala w Tczewie. Osoby biorące udział w zdarzeniu były trzeźwe. Samochód odholowano na policyjny parking. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny.
Policjanci z Tczewa prowadzą postępowanie w sprawie wypadku i wyjaśniają jego okoliczności.

/KPP Tczew/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ