Zblewo. Jechał Bez Prawa Jazdy I Uderzył W Drzewo

688
Wyświetleń

policja starogard

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, jaki wydarzył się w miejscowości Zblewo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy kierowca osobowego rovera stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj po godzinie 1:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na ulicy Głównej w miejscowości Zblewo. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy z Posterunku w Kaliskach.

Przeczytaj także: Starogard. Zatrzymano kobietę w salonie gier. Posiadała amfetaminę

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi do zdarzenia doszło, gdy kierowca osobowego rovera na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku mieszkaniec powiatu starogardzkiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Aby ustalić trzeźwość kierującego pobrano krew do badania. Wiadomo już, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ