Zespół Enej I Cezary Pazura Wystąpią Podczas Dni Starogardu 2016

771
Wyświetleń

dni starogardu 2016

Starogard: Chociaż rok 2016 dopiero co się rozpoczął i leniwie mija dzień za dniem organizatorzy corocznej imprezy ”Dni Starogardu” już przygotowują atrakcje i występy znanych gwiazd.  Tegoroczne Dni Starogardu 2016 odbędą się w dniach 1-3 lipca i podobnie jak w latach ubiegłych główną sceną będzie starogardzki rynek.

1 lipca ( w piątek) kulminacyjnym punktem wieczoru będzie występ zespołu muzycznego ENEJ. Jest to znany polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza folku, ska i szeroko pojętej alternatywy ukraińskiej, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa.

2 lipca (w sobotę) wystąpi przed starogardzką publicznością znany aktor filmowy, kabaretowy – Cezary Pazura, który zagrał  m.in. w takich filmach jak: Chłopaki nie płaczą, E=MC2, Sztos, Kiler. Występ Cezarego Pazury będzie miał formę stand – upu – czyli komediowej formie artystycznej w postaci monologu z publicznością.

Dni Starogardu 2016 otworzą sezon letni w Starogardzie Gdańskim. W ubiegłych latach Dni Starogardu miały formułę Wielkiego Jarmarku Kociewskiego, podczas którego płyta starogardzkiego rynku była wyłączona z ruchu pojazdów a oprócz występów znanych gwiazd na scenie można było poznać kulturę i tradycję Kociewia. Organizatorami Dni Starogardu będą w tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach Miasto Starogard Gdański, Starogardzkie Centrum Kultury a także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ