Znaleziono Przy Nim 175 Gramów Marihuany. Grozi Mu 10 Lat Więzienia

431
Wyświetleń

policja starogardKryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 21-letniego mieszkańca Kociewia, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Policjanci zabezpieczyli ponad 370 gramów mefedronu i 175 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających i został objęty dozorem policyjnym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek do policyjnego aresztu trafił 21-letni mieszkaniec Kociewia. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych ze Starogardu Gdańskiego, którzy w czasie legitymowania znaleźli przy nim narkotyki. Do zdarzenia doszło w Skórczu na ulicy Hallera.

Przeczytaj także: Kociewski Browar. Starogard ma własne piwo

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze przeszukali także piwnicę użytkowaną przez zatrzymanego, gdzie znaleźli kolejne środki odurzające. Zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej mundurowi, zabezpieczyli łącznie ponad 370 gramów mefedronu oraz 175 gramów marihuany.

Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek policji prokuratura zastosowała wobec 21-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

/KPP Starogard Gdański/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ